Hrníčkové medové kremrole

0.2778 hvězdiček z 18 hodnocení   

Medová pochoutka

Ingredience pro přípravu receptu: Hrníčkové medové kremrole

Náplň

Postup pro přípravu receptu: Hrníčkové medové kremrole

Mouku promíchanou se sodou smícháme s cukrem. Přidáme vejce, med a vypracujeme těsto a necháme 2 hodiny rozležet v chladničce.

Poté z těsta vyválíme tenký plát a větším tvořítkem nebo skleničkou vykrajujeme kolečka.Přeneseme je na vymazaný plech a v předehřáté troubě pečeme dorůžova.

Ještě teplá kolečka natáčíme na konec vařečky a vzniklé trubičky ihned sundáme. Postupujeme rychle, aby kolečka nevychladla, neztvrdla a při natáčení na vařečku se nelámala.Když trubičky vychladnou, naplníme je náplní a konce namočíme v rozehřáté čokoládě.

Náplň: Pudink promícháme s částí cukru a částí mléka a vlijeme do zbývajícího mléka, které jsme uvedli do varu.Za stálého míchání uvaříme pudink.Za občasného zamíchání jej necháme vychladnout, poté do něj zašleháme zbývající cukr, rum a změklé máslo

Tagy receptu: Hrníčkové medové kremrole

Kremrole Med Pudink Rum Čokoláda

Diskuze k receptu: Hrníčkové medové kremrole

Další recepty

Hrníčková šlehačková třešňová bublanina Hrníčkové houskové knedlíky Zebra bábovka Hrníčková bábovka z jablek Grapefruitový chlebíček Linecký hrníčkový rybízový koláč s tvarohem Hrníčkové borůvkové muffiny Banánovo ořechové muffiny Hrníčkové malinové koláčky Hrníčkové rizoto

Naši partneři

  • Smoothie recepty
    Široká nabídka receptů na ovocné i zeleninové smoothie.
  • Raw recepty
    Raw strava - nový trend ve výživě, zkuste nové raw recepty.
  • Vánoční cukroví
    Kuchařka s tradičními i méně známými recepty na vánoční cukroví.